«Бизнес-Рост» - сопровождение бизнеса,  легальное уменьшение налогов, ликвидация фирм и предприятий.

Адвокатско – Аудиторское Объединение «Бизнес – Рост»

Выпуск №60: Что ожидает экономику в случае победы Зеленского

Выпуск №60: Что ожидает экономику в случае победы Зеленского

Эксперт считает, что в случае победы Зеленского, сотрудничество с МВФ будет продолжено на новых условиях. Сообщает rbc.ua

Победа Владимира Зеленского на выборах президента откроет перед Украиной новые возможности на фоне положительных ожиданий от реформ, которые он намерен провести. Об этом заявил исполнительный директор Международного фонда Блейзера Олег Устенко во время пресс-конференции в информационном агентстве ГолосUА 3 апреля.

«Я спокоен за ситуацию в Украине, несмотря на то, что сейчас явно раскручивается гигантская волна в СМИ и интернете по поводу того, что все пропало, против Зеленского. Я не считаю, что мы находимся в зоне серьезнейшего риска. Я вижу много шансов, возможностей. Есть некоторые риски, что связаны с фактором неопределенности. Но не более того», — сказал Устенко.

По мнению эксперта, на фоне положительных ожиданий от действий команды Зеленского в Украину могут прийти инвесторы, что позитивно повлияет на курс и рост экономики.

«Рынок живет среди прочего и рациональными ожиданиями. Если мы будем видеть, что реформы идут семимильными шагами, как декларирует команда Зе, то это означает, что мы можем вполне ожидать дополнительные притоки прямых иностранных инвестиций, что положительно скажется и на курсе, и на экономическом росте», — отметил Устенко.

Вместе с тем, по словам эксперта, финансовая стабильность в Украине будет сохранена при условии цивилизованной передачи власти. В таком случае к концу года курс будет находиться на уровне около 30 грн за доллар, как и предусмотрено в госбюджете.

Он также подчеркнул, что если на выборах победит Зеленский, сотрудничество с МВФ будет продолжено на новых условиях.

Источник


Подписывайтесь на наш канал «Бизнес-Рост Деньги+» в Telegram.
588
RSS
Аркадий
15:08
Одним з пунктів передвиборчої програми Володимира Зеленського є розбір антикорупційної системи: покарання за корупцію має перевищувати усі можливі вигоди від неї!

Ми підкреслюємо, що у цій сфері винаходити велосипед не потрібно. Давно відомо — що треба робити. Просто політичної волі ніколи не було. Хибно сподіватись, що наскрізь корумпована державна система буде мати бажання позбавити себе харчової бази. Для старих політиків корупція — це те саме, що вода для риби. Стара «політична еліта» проти корупції — це те саме, що й бджоли проти меду.

Розповідаємо, як Команда Зеленського бачить антикорупційну систему!

— Забезпечити реальну незалежність всієї ланки антикорупційних органів, а саме: антикорупційні органи мають формуватись через незалежні міжнародні конкурсні комісії;
— Скасувати недоторканість;
— Забезпечити чесне та справедливе судочинство через створення міжнародного Вищого економічного суду, позбавлення суддів посади у разі прийняття неправосудних рішень;
— Позбавити силові структури невластивих функцій (ініціювання справ та розслідування економічних та фінансових злочинів) та формувати їх виключно через незалежну міжнародну конкурсну комісію;
— Максимально декриміналізувати економічну діяльність, а саме карати економічно та адміністративно економічні порушення, підтянугавати під сурову відповідальність посадові особи, які висувають штучні претензії до бізнесу;
— Збільшити суворість покарання для державних службовців через підписання згоди на добровільне позбавлення служби та через введення додаткового покарання у вигляді конфіскації всього майна та довічної заборони обіймати державні або місцеві посади, ввести заборону суддівських рішень щодо виходу під заставу;
— Перенести «державу у смартфон» через реалізацію максимальну кількість послуг бізнесу в електронний вигляд;
— Максимально залучити громадян до викривання корупції через винагороди;
— Ініціювати звернення до західних правоохоронців з проханням розпочати антикорупційні розслідування проти тих українських корупціонерів, які встановлені українськими антикорупційними органами.

Яке ваше бачення цієї теми? Залишайте коментарі, відправляйте це повідомлення знайомим. Це важливо, адже лише так ми зробимо їх разом!
Загрузка...
Footer with Logo